Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Siodło - Oferty sprzedaży działek

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

200 000 zł13 600 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunty rolne, wieś Siodło, gmina Żary, powiat żarski, województwo Lubuskie. Działka o numerze ewidencyjnym 326. Lsv 0,30 ha rivb 0,25 ha rv 0,35 ha rvi 0,46 ha łącznie 1,36 ha Las.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł779 m² 93,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Siodło koło Żar Szczegóły działki: powierzchnia: 779 m Warunki zabudowy: już wydane, co umożliwia szybkie rozpoczęcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Siodło

Siodło,lubuskie

1 369 000 zł306 354 m² 4,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 działki rolne: 1. dz. nr 378/1 położona w gminie Żary, obręb Siodło o pow. 7ha, klasyfikacja gruntu: rivb -2,64 ha rv -2,19 ha rvi -2,14 ha Lz-rvi - 0,03 ha 2. dz. nr 106/17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siodło

Siodło,lubuskie

111 000 zł3 159 m² 35,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę położoną kilka km od Żar o pow. 3159 m2 w cenie 111 tys. Działka kształt ma prostokąta. Niedaleko granicy nieruchomości jest prąd. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siodło

Siodło,lubuskie

77 000 zł5 800 m² 13,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży polecamy działkę położona w pięknej miejscowości Siodło o powierzchni 58 ar, w cenie 77 tyś zł ( 13,28 m2). Spokojna lokalizacja. W sąsiedztwie nowe zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siodło

Siodło,lubuskie

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności niezabudowanej działki budowlanej, o łącznej powierzchni ponad 20ar. Teren nieruchomości nieogrodzony, porośnięty trawą i krzewami. Możliwość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij